Fatih Ürek, Bodrum’daki lüks evini satamadı! Sadece boya için 500 bin TL istemişler

Fatih Ürek, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için önceki gün Kıbrıs’ta bir otelde sahne aldı.

“50 BİN TL İSTİYORLAR”

‘Bal Kaymak”ı çıkaran şarkıcı, “Ankara’ya gideceğim bu konu hakkında. Geçen günlerde Demet Akalın da söyledi, hak verdim. Dijitalde nasıl dinleniyor, ne kadar dinleniyor? Nasıl para kazanılıyor? Radyolar, şarkıları çalmak için 50 bin TL istiyor. Umurumda değil çalmasınlar. Paran varsan çalıyorlar. Bu işlerin büyük masrafı var. Dijital ve radyolardan çalındıkça para kazanılmıyor. Türkiye’de müzik kavramına el atılması lazım. Saçma sapan şarkılar çıkıyor, onlara da karşıyım. Şarkılar ve kitaplar insanı yönlendirir. Evdeki kadın çıkıp, ‘Bal dök yala’ diyor, olmaz öyle. Genç nesilden iyiler de var ama herkes okumasın” dedi.

“TADI VE DUYGUSU O DEĞİL”

Yılmaz Morgül’ün ‘Ateşe Düştüm’ parçasını söylemesi hakkında Ürek, “Tadı ve duygusu o değil eserin. Bağırarak olmaz. Mert Demir’e yakışıyor. Yılmaz Morgül alaturka okusun” şeklinde konuştu.

“PARA VERİP LİSTE BAŞI OLUYORSUN”

“Dijital ve radyolara kızıp şarkı çıkarmamızlık yapabilir misiniz?” sorusuna ünlü isim, “Bu saatten sonra şarkı yapmasam da olur. Ben sahne adamıyım. Sahnede tercih edilen biriyim. Yeni neslin dikkat etmesi gerekiyor. ‘Liste başı’ haberlerine inanmayın. Para verip, liste başı oluyorsun. Her radyo böyle değil, bazılarını söylüyorum” yanıtını verdi.

“TV İZLEYİCİSİ BENİ ÖZLEMİŞ”

Kilo aldığını belirten ünlü şarkıcı, “Biraz vermem lazım. Uyuyamıyorum geceleri, abur-cubur yiyorum, o da kilo yaptı. Program başlıyor, yoğun tempoya gireceğim. Televizyon izleyicisi özlemiş beni. Gelin-görümce-elti arasında iyi çekişme var. Aylık 500 bin TL vereceğiz. Büyük rekabet var mülakatlarda. Gelin-kaynana yıllardan beri oldu. Gelin-görümce olacak. Haziran ayı sonunda programa başlıyoruz, güzel dekor yaptık” ifadelerini kullandı.

“ESKİDEN O PARAYA EV ALINIRDI”

“Bodrum’daki beş katlı malikanesini satmaya karar verdiği” haberleri hatırlatılan Fatih Ürek, “Satamadım, zaten resmi satışa sunmadım. Evi boyatmak istedim 450-500 bin TL istediler. Eskiden o parayla ev alınırdı. Ev kalacak! Son dönemde emlak ve araç piyasası durgun. Büyük evi seviyorum ama bir yandan sonra fenalık geliyor, masrafı da çok oluyor. Günlük kirası için iyi para vermişlerdi yıllar önce, kabul etmedim” açıklamasını yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir